Neatkarīgo aldaru svētki
sestd., 21. marts
|Nometņu iela 64


Laiks un vieta
2026. g. 21. marts 10:00 – 17:00
Nometņu iela 64, Nometņu iela 64, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002, Latvija
Par pasākumu
Pavasarim iestājoties, Āgenskalna tirgū atgriežas Neatkarīgo aldaru svētki! 21. martā – pašā labākajā laikā, kad gaisa temperatūra nav ne par karstu, ne par vēsu – atklāsim alus sezonu, iedzīvojot tirgus pagalmu un izgaršojot Latvijas alus meistaru brūvējumus – no tradicionāliem un tumīgi rūgteniem līdz pavisam gaišiem un neierasti augļainiem.
Aldaru svētkos satiksiet: BURSH alus brūzis, Alus darīšanas apvienība Prusaks, Cesvaines Alus Darītava, Konkordijas alus, Brūzis Manufaktūra, Nurme Brewery & Taproom, Windau wines un citus.
Esi aldaris? Piedalies svētkos kā tirgotājs https://forms.gle/v2gQ2Q21McFvPvtX7
Atgādinām, ka alkohola lietošanai ir negatīva ietekme. Tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.
Ieeja bez maksas.
2025./2026. gadā tirgus norise tiek atbalstīta ar Eiropas Sociālā fonda Plus (turpmāk – ESF+) finansējumu, ESF+ projekts “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai”, identifikācijas Nr.4.3.3.3/1/24/I/001.
