top of page

VIRTUVE

Āgenskalna tirgus koprades virtuve "RE CEP TE" - vieta, kur mācīties gatavot veselīgus ēdienus, iepazīties ar inovācijām pārtikas jomā, apgūt vietējo un cittautu kulināro mantojumu, rīkot izglītojošus un izklaides pasākumus, kā arī testēt jaunas biznesa idejas. 

Virtuve ir pilnībā aprīkota ar visu nepieciešamo tehniku gan profesionālu, gan neprofesionālu pasākumu vajadzībām un ir piemērota daudzveidīgu pasākumu rīkošanai. Šeit regulāri notiek izglītojošas meistarklases un darbnīcas, ēstgatavošanas raidījumi, grāmatu atklāšanas svētki un pārtikas inovāciju pasākumi, labi zināmu un jaunu Latvijas restorānu un kafejnīcu izbraukumi vai gluži vienkārši svinības vai kopīga gatavošana draugu vai kolēģu lokā.

Daudzi pasākumi koprades virtuvē ir pieejami bez dalības maksas - tiem var sekot līdzi mūsu sociālajos medijos, ikmēneša programmās vai sadaļā "Kas notiek". Aicinām piedalīties un veidot pasākumus!

Ja ieceri rīkot privātus pasākumus, vairāk par virtuves nomas un iekārtu iespējām var uzzināt šeit:

Sazinies ar Raivu, zvanot uz t. 28559155 vai rakstot uz pasakumi@agenskalnatirgus.lv!

Projekts tiek īstenots pateicoties ES programmas “Apvārsnis 2020” projektam "IN-HABIT – veselīgas un iekļaujošas pilsētas”. 

Unknown.jpeg
VIRTUVE4.jpeg
bottom of page